Wiosna to czas gdzie wszystko budzi się do życia i my mamy więcej energii, ale gdy wykorzystamy tą wiosenną energie, jesteśmy zmęczeni a, nasza firma ,,Gabrysiowy Zakątek” chce dbać o wasz komfort w czasie snu, bo dobry sen sprawi, że będziecie dobrze funkcjonować za dnia, a nocą smacznie spać w naszych piżamach. Wiosna to też czas zrzucania grubych ciuchów także i grubych piżam, zaczyna się czas odkrywania swojego ciała także i nocą. I my wam w tym pomożemy, jaka będzie idealna piżama dla każdego z Was. Wybór piżamy wiosną wcale nie jest taki prosty, ponieważ każdy z nas jest inny i mamy odmienne gusta i nawyki jedni są zmarzluchami, a drudzy mają wręcz odwrotnie cały czas im gorąco, a też są tacy co nie, patrzą na kolor lub wzór tylko na gatunek materiału, z jakiego jest wykonana piżama. Wiosna charakteryzuje się cieplejszym powietrzem więc i nasza piżama musi być lekka, przewiewna ale, bardzo wygodna i ułatwiać oddychanie skórze.

WISKOZA

Wiskoza to idealny materiał na cieplejsze wieczory i poranki. Materiał ten otula nasze ciało i podkreśla kobiece kształty, a dodatki takie jak koronka, lamówka, delikatne ramiączka i aplikacje tworzą idealną całość co, sprawia, że kobiety czują się wygodnie i atrakcyjnie.

BAWEŁNA

Bawełna króluje w każdą porę roku a szczególnie w czas letnim, ponieważ zależy nam na tym, aby nasza skóra oddychała i nie pociła się w okresie letnim bawełna, jest cieńsza niż zimą. Bawełna jest, tak idealnym materiałem co sprawia, że można stworzyć różnego rodzaju wzory, kolory i kroje dla każdego.

SATYNA

Satyna jest nieco innym materiałem, ponieważ swoją delikatnością muska nasze ciała i wygląda się bardzo atrakcyjnie, zmysłowo. W połączeniu z koronką lub delikatnymi cienkimi ramiączkami pobudza zmysły. Materiał ten sprawia, że kolory są intensywniejsze.

W tym blogu bardziej skupiliśmy się na materiałach, ale to dlatego, aby każdy z was dbał o swoje ciało i to w czym nam wygodnie. Nasza firma ma idealne materiały, wzory a produkty są wykonane z wielką starannością. Tak jak wiosna to nowy czas na zmiany więc i my proponujemy zmianę piżamy z zimowej na letnią i wygodną.